Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430

Wszystkie prezentowane poniżej psiaki zostały znalezione na terenie Gminy Sokolniki. Obecnie znajdują się w przytulisku dla zwierząt „Funny pets”w Czartkach. Osoby zainteresowane przygarnięciem czworonoga proszone są o kontakt w Urzędem Gminy w Sokolnikach pod nr tel.62 784-61-01, mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w Urzędzie Gminy (pokój nr 10).

Piesek do niedawna mieszkał w rodzinie z dziećmi, dziś ten dorosły, spokojny, zadbany czarno-biały kundelek szuka nowego domu. Od około tygodnia przebywa w schronisku. Chętnych do przygarnięcia pieska, który stracił swoją dotychczasową rodzinę, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 43 828 36 46 lub osobiste odwiedzenie psa w Przytulisku i Hotelu dla zwierząt "FUNNY PETS", Czartki 49b, 98-200 Sieradz."

Riki.
Został znaleziony w grudniu 2009 roku. Nie pozwólmy aby całkowicie stracił nadzieję na nowy dom. Psiak jest ufny i sympatyczny. Jest mały ciałem, ale wielki duchem , to uroczy piesio, który potrzebuje czułości i obecności człowieka. Nadaje się do domu z podwórkiem. Prosimy o szansę dla tego zapomnianego psiaka, który bardzo chce pokochać człowieka.

Tofik.

Ma około 2 lat. Został znaleziony w lutym tego roku. Trudno nie zarazić się energią, która od niego bije. Mimo, że życie w schronisku jest przytłaczające i ciężko czerpać z niego radość to Tofik ma jej tyle, że z pewnością oczaruje nie jednego. Ma dużo energii i wigoru. Jest przyjacielski i zabiega o uwagę, prosi o odrobinę czułości, nie jest konfliktowy.
Pies jest wykastrowany i w pełni gotowy do adopcji.
Poszukujemy nowego domu, w którym Tofik będzie mógł spożytkować swoją energię.

Daron.
Został znaleziony w kwietniu 2013 roku.
Grzeczny pies w typie owczarka niemieckiego. Jest posłuszny i mądry. Uwielbia ludzi i pragnie ich towarzystwa, łatwo można go do siebie przekonać. Cierpliwie czeka na nowy dom. Nie wykazuje agresji.
Jest wykastrowany i w pełni gotowy do adopcji.
Szukamy domu, w którym będzie mógł znów poczuć miłość właścicieli oraz zainteresowanie. Nadaje się do pilnowania posesji. W jego oczach można dostrzec ogromny żal i smutek, a także iskierkę nadziei, która z każdym dniem maleje. Może czeka właśnie na Ciebie?

Leosia.
Została znaleziona w maju 2011 roku. Czeka na człowieka, który będzie dla niej cierpliwy i wyrozumiały. Może mieszkać na zewnątrz na dobrze strzeżonej posesji z ciepłą budą.
Jest śliczna i zaraża swoją radością. Ma dużo energii i jest ciekawa otaczającego ją świata. Nie przejawia agresji. Szuka kogoś, kto obdarzy ją czułością i zainteresowaniem, czego bardzo potrzebuje. Nie da się jej nie polubić, jest radosna i już przyzwyczajona do ponurych czterech ścian schroniska.
Nie pozwólmy, aby całkowicie straciła nadzieję na lepsze jutro.

Tami.
Ma około 8 lat. Została znaleziona w lutym 2015 roku, błąkała się po Zagórzu. Jest psem spokojnym i przyjacielskim, nie przejawia agresji. W jej oczach wciąż widać nadzieję, że może jednak los się uśmiechnie i znajdzie nowych, kochających ją właścicieli. Nie pozwólmy, aby jej nadzieja zgasła.
Sunia nadaję się do domu z ogrodem, aby dzielnie bronić swojego nowego domu. Jest bardzo posłuszna i sympatyczna, z ufnością patrzy w oczy i czeka na jakikolwiek gest. Potrzebuje odpowiedzialnego opiekuna z którym spędzi resztę swojego życia i który poświęci jej dużo czasu i uwagi. Jest w pełni gotowa do adopcji.
Czy znajdzie się ktoś kto pokocha Tami i da jej kawałek ciepłego miejsca na jesień jej życia?