Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
Projekt pn.”Przebudowa obiektu rekreacyjnego OKOŃ” Na realizację projektu Gmina Sokolniki pozyskała dofinansowanie w kwocie 34 996,00 zł (umowa nr 00087-6935-UM0510087/17) w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” na działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego inicjatywy LEADER”, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Projekt umożliwił zakup drewnianej altany, która ulokowana została w miejscowości Gumnisko przy zbiorniku wodnym. Ponadto wykonano roboty związane z zabezpieczeniem oraz wyprofilowaniem skarp i linii południowego brzegu zbiornika. Projekt ten przyczynił się do powstania obiektu rekreacji przeznaczonego zarówno dla wędkarzy jak i spacerowiczów, osób lubiących spędzać czas na łonie natury. Miejsce to cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Gminy zarówno dorosłych jak i dzieci, gdzie w bezpiecznych warunkach spędzają wolny czas.

logo