Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
Sprzątanie starego cmentarza w Sokolnikach – 18.06.2018 Sprzątnie cmentarza w Sokolnikach na stałe wpisało się w kalendarz naszych akcji. W poniedziałek znów w ruch poszły sekatory, nożyce, grabie i piły spalinowe.

W akcji wzięli udział pracownicy Gminy Sokolniki, pracownicy GOKSiT w Sokolnikach, uczniowie kl. V Szkoły Podstawowej z wychowawcą oraz mieszkańcy naszej gminy.
I choć nie było łatwo, bo trzeba się było zmierzyć z uciążliwymi i nieprzyjemnymi pokrzywami i młodymi pędami jeżyn, to młodzież po zakończeniu stwierdziła, że „Fajnie było”.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za poświęcenie swojego czasu na uporządkowanie miejsca spoczynku naszych bliskich.
Do zobaczenia podczas kolejnej akcji.