Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
Jesienna akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach Przepiękna pogoda towarzyszyła jesiennej, przedświątecznej akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach. Pogoda podczas takich akcji jest bardzo ważna.

Ale co, jeśli jest pogoda, a nikt się nie pojawi do pomocy? Jednak po raz kolejny społeczność naszej gminy nie zawiodła i stawiła się do działania w ilości 30 osób.
Nikt nie przychodzi tutaj z przymusu, wręcz przeciwnie. To ogromna przyjemność, że można zadbać o miejsce na którym spoczywają nasi przodkowie. Oprócz sprzątania mamy czas na rozmowę, na zatrzymanie się i zastanowienie nad przemijaniem czasu.
W sprzątanie włączyli się radni naszej gminy, mieszkańcy (zarówno dzieci, jak i dorośli), pracownicy Urzędu Gminy w Sokolnikach oraz osoby, które przyjechały z daleka na groby swoich bliskich. Byli zachwyceni inicjatywą sprzątania cmentarza.
Dziękujemy wszystkim serdecznie za trud i wysiłek włożony w sobotnie sprzątanie, za poświęcony czas. Dziękujemy za wsparcie Panu Wójtowi Gminy Sokolniki, Pani Ani Wąsek za palce lizać ciasto drożdżowe, Panu Bartoszowi Górka za koordynowanie jesienną akcją.Wszystkim dziękuję i zapraszam na kolejną, wiosenną akcję.


Z pozdrowieniami - Zofia Siwik