Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
TAK mikołajki 8 grudnia w GOKSiT w Sokolnikach zorganizowaliśmy po raz kolejny zabawę mikołajkową dla dzieci.

Na rozpoczęcie balu dzieci mogły obejrzeć przedstawienie przygotowane przez Towarzystwo Aktywnych Kobiet o tematyce świątecznej pt. „Mikołajkowa przemiana”.
Panie z TAK wcieliły się w ulubieńców dzieci, czyli baśniowych bohaterów: Kopciuszka, Śnieżkę i krasnoludków, Bellę z „Pięknej i bestii”, pirata oraz Indianina. Na scenie pojawiła się też wróżka i czarownica, która przyleciała na miotle. Dzieci z zapartym tchem towarzyszyły w magicznej podróży głównemu bohaterowi bajki Stasiowi i czekały na pomyślne zakończenie jego przygód. Chłopczyk podczas snu zmienił się z rozbójnika w dobre dziecko, więc zgodnie z baśniową konwencją wszystko dobrze się skończyło.
Nie zabrakło również najważniejszego grudniowego gościa. Jak nakazuje tradycja, do dzieci z wizytą przybył Święty Mikołaj.
Po przedstawieniu zaprosiliśmy dzieci do wspólnej zabawy z wszystkimi bajkowymi postaciami.
Aby uzupełnić stracone podczas zabawy kalorie po pląsach na dzieci czekał „czekoladowy” poczęstunek. Czekoladę można było smakować z kukurydzianymi chrupkami, bądź z owocami, przegryzać paluszkami, ciasteczkami i innymi smakołykami, popijać owocową herbatką.
Nad poczęstunkiem czuwała firma cateringowa „ELIZA”, która przygotowała wszystkie pyszności dla dzieci.
Organizatorem balu był GOKSiT w Sokolnikach, Towarzystwo Aktywnych Kobiet. Poczęstunek ufundowała GKRPA w Sokolnikach, której składamy serdeczne podziękowania.
Dziękuję również Firmie „ELIZA” Elżbiety Kaweckiej za przygotowanie łakoci, a fantastycznym Kobietom z TAK za świetną grę sceniczną oraz czas poświęcony na przygotowanie oraz realizację balu mikołajkowego.
W imieniu swoim oraz Pań z TAK dziękuję również dzieciom za uśmiechy oraz cudowną zabawę i zapraszamy za rok.

Zofia Siwik
Dyrektor GOKSiT w Sokolnikach