Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
  Rok rocznie w pierwszych dniach Nowego Roku w naszej gminie organizowane jest noworoczne spotkanie dla seniorów, osób starszych oraz samotnych. Organizatorem spotkania jest Gmina Sokolniki oraz GOKSiT w Sokolnikach.

Spotkanie w tym roku odbyło się 9 stycznia w sali GOKSiT w Sokolnikach.
Po serdecznym powitaniu wszystkich uczestników, goście zasiedli do odświętnie zastawionego stołu. W programie artystycznym , który na stałe wpisał się w ramy tego wydarzenia, w tym roku wystąpił Zespół Folklorystyczny „Sokolniki”, który zaśpiewał kilka pastorałek pochodzących z początków XVIII wieku.
Mogliśmy wysłuchać również wierszy o tematyce bożonarodzeniowej napisanych przez naszą lokalną poetkę Panią Janinę Owczarek.
Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze, pełne wspomnień, życzeń, wzruszeń i uśmiechów. Można było wspólnie śpiewać kolędy, a w drugiej części spotkania również zatańczyć. To niezwykłe wydarzenie swoją obecnością zaszczycili: Sylwester Skrzypek - Wójt Gminy Sokolniki, Stefan Pietras - Wicestarosta Powiatu Wieruszowskiego, Ewa Szandała – kierownik GOPS w Sokolnikach. Nasi goście złożyli wszystkim serdeczne życzenia noworoczne, doceniając potrzebę organizacji tego wydarzenia.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim za tak liczne przybycie oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób uświetnili to wyjątkowe spotkanie.

Zofia Siwik
Dyrektor GOKSiT w Sokolnikach