Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
ferie zimowe Pierwszy dzień ferii w GOKSiT w Sokolnikach za nami. Było wesoło i kolorowo.
Oficjalnym powitaniem przez Panie : Zofię Siwik dyrektor GOKSiT, Beatę Waniek dyrektor Biblioteki w Sokolnikach oraz kierownika GOPS Ewę Szandała rozpoczęliśmy ferie 2019.

Zaczęliśmy od warsztatów psychoedukacyjnych prowadzonych przez Asystenta Rodziny z GOPS-u Panią Emilię Rebelka oraz pracownika socjalnego Panią Annę Rybczyńską. Podczas zajęć poznawaliśmy się w kręgu , świetnie się bawiliśmy w zabawy „ Ludzie do ludzi” , „Zaczarowany staw”, „ Lustro” oraz „ Iskierka przyjaźni”.
W drugiej części dzisiejszego spotkania odwiedził nas niecodzienny gość , a mianowicie leśniczy z Lasów Państwowych Nadleśnictwo Przedborów Pan Mariusz Kania .
Pan Mariusz w sposób niezwykle ciekawy tłumaczył co dzieje się zimą w lesie ze zwierzętami oraz jak my uczestnicy lasu powinniśmy dokarmiać zwierzęta i pamiętać o otaczającym nas świecie.
Nasz gość przywiózł dla uczestników ferii specjalne kule ziarniste oraz puszki wypełnione karmą dla ptaków w okresie zimowym. My także wykonaliśmy z pomocą naszych opiekunów karmidełka do zawieszenia na drzewach .
Fajnie się bawiliśmy, były dobre kanapki i owoce oraz miła feryjna atmosfera.