Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
zakończenie ferii Tańce i swawole zakończyły zajęcia feryjne w Gminie Sokolniki. Dzieci bawiły się w rytm dobrej muzyki, o którą zadbali panowie: Jakub Mączka i Szymon Świerczyński.

Tańce przeplatane były licznymi konkursami i zabawami, a pani Katarzyna Kasztan dołożyła wszelkich starań by twarze dzieciaków zamieniły się w wymarzone motylki, kotki czy tygrysy. Nie zabrakło również słodkiej niespodzianki czyli czekoladowej fontanny z owocami, za którą nasze podziękowania płyną do firmy LINDA. Wszystkim dopisywały dobre humory, co świadczy o tym, że tegoroczne ferie w Gminie Sokolniki można zaliczyć do udanych.
Dziękujemy przede wszystkim dzieciom i młodzieży uczestniczących w zajęciach za zaangażowanie i zabawę. Składamy podziękowania również wszystkim dorosłym, którzy przyczynili się do tego aby najmłodsi się nie nudzili i byli bezpieczni.