Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
soltys 2019 Gmina Sokolniki przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sokolnikach przygotowała niespodziankę dla Sołtysów z terenu Gminy Sokolniki, w ramach ich święta, jakim jest Dzień Sołtysa obchodzony corocznie 11 marca.

Po oficjalnej części sesji Rady Gminy Sokolniki, Wójt Sylwester Skrzypek wraz z Przewodniczącym RG Rafałem Prukopem, wręczyli sołtysom upominki oraz podziękowali za dotychczasową współpracę. W tym roku swoją obecnością zaszczycili nas także uczniowie z Zespołu Szkół w Sokolnikach, którzy wraz z wychowawcą Panią Gabrielą Siwik przygotowali, z myślą o naszych Sołtysach, krótki występ słowno-muzyczny. O Sołtysach z Gminy Sokolniki pamiętał także Poseł na Sejm RP Piotr Polak, który wraz z Radną Sejmiku Województwa Łódzkiego Dorotą Więckowską, przekazał list gratulacyjny na ręce naszych Sołtysów.
Pragniemy złożyć jeszcze raz wszystkim Sołtysom serdeczne życzenia, zdrowia oraz pomyślności w życiu prywatnym. Niech pracę na rzecz naszej lokalnej społeczności odbierają Państwo z satysfakcją, pamiętając, że spotyka się ona z wdzięcznością ze strony mieszkańców Gminy Sokolniki :)