Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
Wieczór autorki Janiny Owczarek „Poezja zwierciadłem życia” – taki tytuł nosił wieczór autorski Janiny Owczarek zorganizowany w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki w Sokolnikach 21 marca z okazji Światowego Dnia Poezji. Pani Janina jest mieszkanką naszej gminy i od kilkunastu lat pisze wiersze „do szuflady”.

Do tej pory Pani Janina dzieliła się swoją twórczością w gronie rodziny, na uroczystościach organizowanych w GOKSiT w Sokolnikach oraz na spotkaniach w gronie emerytów.
Wczoraj wysłuchaliśmy wiersze o miłości, przemijaniu. Nie zabrakło wierszy o budzącej się do życia przyrodzie i o kwiatach, które poetka określiła jako „najcudowniejsze na świecie”.
Na spotkanie przybyli członkowie rodziny, przyjaciele oraz znajomi. Wszyscy bardzo ciepło przyjęli wiersze poetki oraz określili je jako „pełne wrażliwości”. Sama autorka powiedziała: „Piszę z potrzeby serca i poprzez wiersze chcę pokazać uczucia i przyrodę jaka nas otacza”.
To był wieczór pełen wzruszeń i emocji, których dostarczyła nam autorka poezji.

Już planujemy kolejne spotkanie na którym może pojawią się dodatkowo inni lokalni poeci i wyciągną z szuflady swoje od dawna skrywane skarby. Dziękuję serdecznie uczestnikom spotkania za przybycie oraz Magdalenie Jaroch za profesjonalne poprowadzenie spotkania.

Zofia Siwik
Dyrektor GOKSiT w Sokolnikach