Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
piosenka z usmiechem W poniedziałek, 1.04.2019 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sokolnikach odbył się III Powiatowy Konkurs Piosenka z uśmiechem,, którego organizatorami byli: Zespół Szkół w Sokolnikach oraz Urząd Gminy w Sokolnikach.

 W przesłuchaniach uczestniczyło 44 wykonawców z 16 szkół naszego powiatu prezentując ciekawy i różnorodny repertuar, którego myślą przewodnią były: uśmiech, radość, szczęście, humor, zabawa itp. Konkurs prowadzili uczniowie kl. V b – Weronika Caban i Jakub Juszczak.
Jury, w składzie:
Lidia Beljulji – przewodnicząca jury, sekretarz Urzędu Gminy w Sokolnikach
Zofia Siwik – członek jury, dyrektor GOKSiT-u w Sokolnikach, radna powiatowa
Grzegorz Olszewski - członek jury, muzyk, organista

wyłoniło następujących laureatów:

w kat. klas I – IV
I m-ce Antonina Biesiadecka SP w Łubnicach
II m-ce Izabela Zakręt SP w Niwiskach
III m-ce Wiktoria Gębala ZS w Sokolnikach
wyróżnienie Lilianna Kacyna ZS w Sokolnikach

w kat. klas V – VIII
I m-ce Roksana Wałdon SP w Galewicach
II m-ce Jakub Tomczyk SP w Ostrówku
III m-ce Karolina Pluskota ZS w Czastarach
Wyróżnienie Maja Winkowska SP w Galewicach

Przesłuchania konkursowe przebiegały w bardzo miłej atmosferze – nie brakło nawet primaaprilisowych żartów. Wykonawcy i opiekunowie mieli możliwość spotkania się także przy wspólnym posiłku. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział, a laureaci nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy w Sokolnikach.