Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
kwiaty 3 kwietnia 2019 roku w Budynku GOKSiT w Sokolnikach odbyły się Wiosenno- wielkanocne Warsztaty zorganizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach w ramach realizacji projektu socjalnego ABC świadomego seniora.

Seniorzy z naszej gminy pod okiem Pani Emilii Jeżykowskiej lokalnej florystki przygotowali palmy wielkanocne oraz poznali możliwości i techniki układania kompozycji kwiatowych.
Praca nad dekoracjami pochłonęła wszystkich całkowicie, zajęcia pod przewodnictwem Pani Emilli sprawiły Seniorom ogromną frajdę i relaks , jak sami stwierdzili na koniec spotkania. Wszyscy świetnie się bawili spędzając wolny czas poświęcony na edukację z integracją.
Piękne palmy własnoręcznie wykonane przez Seniorów będą wyjątkową dekoracją świątecznego stołu. Pani Emilli Jeżykowskiej za ogromne zaangażowanie w realizację spotkania bardzo serdecznie dziękujemy , takie postawy pokazują, że Pomagać może każdy i wszędzie.