Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
Sprzątanie starego cmentarza w Sokolnikach W miniony piątek sprzątaliśmy stary cmentarz w Sokolnikach. Pracy było jak zawsze bardzo dużo.

Od godzin porannych pracownicy Urzędu Gminy w Sokolnikach na czele z panem Wójtem kosili kosami spalinowymi trawę oraz odrosty akacji i jeżyn. Po południu zjawiła się młodzież oraz mieszkańcy Sokolnik, żeby zagrabić trawę oraz odchwaścić nagrobki.
Co roku organizujemy kilka akcji sprzątania starego cmentarza i można powiedzieć, że jest to nasza tradycja. Ekipa sprzątająca jest praktycznie zawsze taka sama. Na uwagę zasługuje zaangażowanie młodzieży, która z ogromnym entuzjazmem podejmuje pracę związane z pielęgnowaniem tego miejsca. Serdecznie im dziękujemy.
Na zakończenie naszych zmagań, na osłodę Pani Ania Wąsek przyniosła nam przepyszne ciasto drożdżowe, za co również bardzo jej dziękujemy. Nie zabrakło również kiełbasek.
Dziękujemy wszystkim za poświęcony czas i zaangażowanie w pielęgnowanie tego jakże ważnego miejsca w Sokolnikach.
Do zobaczenia podczas kolejnej akcji.