Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
phoca thumb m 030 1 Pierwszy dzień za nami !!! Sporo się działo :) Grupa taneczna MADAR oficjalnie rozpoczęła obchody Dni Gminy Sokolniki 2019 czterema choreografiami tanecznymi 💃💃

 Duet akordeonowy, czyli Mateusz i Andrzej Poślad, uświetnili tegoroczny festyn utworami znanymi i popularnymi, zarówno sprzed lat, jak i piosenkami nowoczesnymi :) Niezastąpione Towarzystwo Aktywnych Kobiet w debiutanckim występie utworów z lat 60-tych porwało do tańca widownię, nie pozostawiając bez ruchu również Organizatorów i Włodarza Gminy Sokolniki :) . Grupa taneczna XPERIMENTAL Teens z Osieka gościła w tym roku także w Sokolnikach.
Atrakcją specjalną dla dzieciaków w pierwszym dniu festynu byli szczudlarze, wcielający się w rolę piratów, a także animatorzy stacjonujący w parku i przeprowadzający konkursy dla dzieciaków :)
Dziękujemy, że byliście z nami. Na zakończenie oficjalnej części Dni Gminy Wójt Gminy Sokolniki Sylwester Skrzypek wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Rafałem Prukopem wręczyli puchary, medale i dyplomy dla laureatów rozgrywek sportowych toczących się w ramach tegorocznego festynu. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim Państwu za obecność.