Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
phoca thumb m IMG 0714 1 Żar lał się z nieba, ale my się nie poddawaliśmy! :) Dni Gminy Sokolniki dobiegły końca :) pełną atrakcji niedzielę rozpoczęliśmy występem zespołu folklorystycznego Sokolniki, który prężnie działa na terenie naszej gminy wciąż doskonaląc swoje talenty wokalne i instrumentalne.

Mieliśmy także okazję, po raz pierwszy w Sokolnikach, obejrzeć z bliska pokaz sztuk walk zorganizowany przez Klub Karate Gru-Ko Wieruszowa. Niezastąpiona animatorka- Pani Karolina - podobnie jak w sobotę, zabawiała dzieciaki na placu przed sceną główną, organizując wiele konkursów dla najmłodszych. Kabaret Koń Polski gościł w Sokolnikach, rozbawiając widownię do łez podczas swoich kultowych wykonań kabaretowych. Żarciowozy, na czele z szefem Mateuszem, zorganizowali konkurs na Największego Żarłoka podczas Dni Gminy Sokolniki 2019. Równego sobie nie miał Pan Tomasz, który jako pierwszy 'pokonał' ogromnego burgera przygotowanego przez foodtrucka Pick Up Burger. Występ Zespołu The Gentelemen zakończył część artystyczną ostatniego dnia festynu. Imprezę taneczną poprowdził DJ CUBAS- znany i lubiany przez młodzież artysta. 

Fotografia: Vjolca Behluli