Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
phoca thumb m IMG 0587 1 Pragnę serdecznie podziękować Mieszkańcom Gminy Sokolniki oraz wszystkim przybyłym gościom za udział w Dniach Gminy Sokolniki połączonych z pierwszym zlotem foodtrucków organizowanych w dniach 28 – 30 czerwca 2019 roku.

 Wzorem lat ubiegłych, również w ramach tegorocznych Dni Gminy Sokolniki nasi mieszkańcy oraz goście spoza Gminy mieli możliwość uczestniczenia w zawodach sportowych. Bardzo dziękuję Panom: Hieronimowi Rzepeckiemu, Andrzejowi Okrasie, Dariuszowi Kowalewskiemu i Markowi Małkowi za prowadzenie nadzoru nad zawodami sportowymi: wędkarskimi, piłki nożnej oraz piłki plażowej siatkowej, które toczyły się w dniu 29 czerwca. Poza sekcją sportową na tegorocznych Dniach Gminy Sokolniki mogliśmy obejrzeć i uczestniczyć w bogatym bloku artystycznym. Dziękujemy za udział i występ Zespołowi Folklorystycznemu SOKOLNIKI, KGW Towarzystwu Aktywnych Kobiet, grupie tanecznej MADAR, akordeonistom - Mateuszowi i Andrzejowi Poślad, grupie tanecznej XPERIMENTAL Teens z Osieka, Klubowi Karate GRU-KO z Wieruszowa oraz zespołowi The Gentlemen za uświetnienie swoimi występami Dni Gminy Sokolniki 2019.
Gwiazdą wieczoru tegorocznych Dni Gminy Sokolniki był Kabaret Koń Polski, który swoimi kultowymi kabaretami rozbawił wszystkich przybyłych do łez. W tym roku mieliśmy także okazję zorganizować pierwszy zlot foodtrucków w parku w Sokolnikach. Z tego miejsca pragniemy podziękować ŻARCIOWOZOM na czele z szefem - Panem Mateuszem, za przybycie do naszej Gminy i stworzenie możliwości degustacji dań z różnych zakątków świata. Dziękujemy wszystkim obecnym za miłe przyjęcie naszych gości oraz liczne przybycie.
Szczególne podziękowania kieruję do naszych darczyńców, dzięki którym mogliśmy przeprowadzać konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a także degustować produkty, które podarowali, a są nimi: Spółka EKO-REGION z Bełchatowa, Firma NICO - Mariusz Stężała, Śmigiel Fishing Team Wieluń Witold Śmigiel.
Dziękujemy za obecność na festynie Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Sokolnikach, Firmie Comnet Multimedia z Wieruszowa, a także New Face ATV Group.
Dni Gminy Sokolniki 2019, to także wspaniała zabawa przeprowadzona przez animatorów, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wiele wspaniałych konkursów.
Podziękowania kierujemy także w stronę Biblioteki Publicznej Gminy Sokolniki za pomoc w przygotowaniach o organizacji Dni Gminy Sokolniki.

                                                                                                            Wójt Gminy Sokolniki
                                                                                                          Sylwester Skrzypek