Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
phoca thumb m wakacje III 11 Uczestnikom zajęć wakacyjnych w Gminie Sokolniki nie zabrakło atrakcji również podczas minionego tygodnia. Dzieciaki rozpoczęły zajęcia od poznania roli pszczół dla życia na Ziemi.

 Z zaangażowaniem przygotowywały domki dla owadów i malowały prace plastyczne. Ogromną popularnością cieszyły się warsztaty zdrowego odżywiania prowadzone przez Panią Magdalenę Jaroch. Po części teoretycznej przyszedł czas na praktykę i miksowanie owocowych koktajli. Zajęcia z „foot orienteeringu” pod kierunkiem Pana Damiana Cegiełki były nie tylko okazją do rywalizacji, ale także cenną lekcją o tym jak posługiwać się mapą w terenie. Trzeci tydzień wakacyjnych szaleństw pełen był ruchu na świeżym powietrzu, podczas którego nie zabrakło treningów i rozgrywek sportowych pod trenerskim okiem Pana Dariusza Kowalewskiego.
Wakacje w Sokolnikach są w całości sfinansowane przez Gminę Sokolniki i prowadzone we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Turystyki, Figlorajem, świetlicą gminną i Biblioteką Publiczną Gminy Sokolniki.
BW