Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
podsumowanie Na pytanie: „co dzisiaj robimy?” z młodych, dziecięcych gardeł wydostał się radosny okrzyk: „Wszystko!”. I właśnie na swobodnym robieniu wszystkiego na co miały ochotę dzieci, dobiegły końca lipcowe zajęcia wakacyjne w Gminie Sokolniki.

 Przez cały miesiąc dzieci i młodzież brały udział w wielu warsztatach i zajęciach, które pobudzały ich wyobraźnię, kreatywność, umiejętność współpracy w grupie, a także ducha ekologii i rywalizacji sportowej. Po wielu wspólnie spędzonych dniach można śmiało powiedzieć, że był to czas, który przyniósł wszystkim wiele radości. Symboliczną wisienką na torcie zajęć będzie wspólna wyprawa do Wrocławia na film „Król lew” w formacie 4DX3D.
Serdecznie dziękujemy młodym uczestnikom zajęć, którzy po prostu są fantastyczni i najlepsi na świecie. Dziękujemy rodzicom za współpracę. Słowa podziękowań i uznania kierujemy w stronę prowadzących warsztaty: Marioli Dudy, Moniki Bień – Königsman, Magdaleny Jaroch, Wacława Zabłockiego, Damiana Cegiełki i nieocenionego trenera Dariusza Kowalewskiego. To dzięki tym osobom uczestnicy zajęć przenieśli się w krainę sztuk plastycznych, teatralnych i sportowych. Podziękowania za wytrwałość, siłę, serdeczność i dbanie o bezpieczeństwo najmłodszych składamy na ręce opiekunek: Anny Matczak, Roksany Krasoń, Zofii Siwik i Beaty Waniek.
Wakacje w Sokolnikach są w całości sfinansowane przez Gminę Sokolniki i prowadzone we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Turystyki, Figlorajem, świetlicą gminną i Biblioteką Publiczną Gminy Sokolniki.
Organizatorzy