Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
phoca thumb m bagatelka 3 Składamy serdeczne podziękowania wszystkim mieszkańcom, którzy wzięli udział w wydarzeniu pn. „III integracyjny wieczór w sołectwie Bagatelka” i dołączyli do wspólnej zabawy.

Pragniemy serdecznie podziękować za współorganizację Wójtowi Gminy Sokolniki Panu Sylwestrowi Skrzypkowi oraz pracownikom Urzędu Gminy. Podziękowania kierujemy także do pracowników GOKSIT w Sokolnikach i Ochędzynie na czele z Panią Zofią Siwik- Dyrektor GOKSIT, za okazaną pomoc. Szczególne podziękowania składamy wszystkim, którzy zaangażowali się w bezinteresowną pomoc przy organizacji imprezy.

Cieszy nas, że z roku na rok w spotkaniu integracyjnym bierze udział coraz więcej osób. Państwa obecność motywuje nas do dalszego działania na rzecz sołectwa Bagatelka. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku równie licznie odpowiecie Państwo na nasze zaproszenie.

„III Integracyjny wieczór w sołectwie Bagatelka” został sfinansowany z budżetu Gminy Sokolniki w ramach Funduszu Sołeckiego.

Z najlepszymi życzeniami zdrowia i wszelkiej pomyślności,
Elżbieta Markiewicz

Bartosz Górka

Ewa Jopek