Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
Czekoladowe  zakończenie wakacji Wakacje 2019 powoli dobiegają końca, w związku z tym Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach oraz tutejszy Urząd Gminy w dniu 27 sierpnia 2019 zorganizował ostatnie już wakacyjne spotkanie na terenie GOKSiT.

W czekoladowych wakacjach, bo pod takim hasłem odbywała się zabawa udział wzięła prawie 40-o osobowa grupa dzieci . Poznaliśmy historię czekolady, były zabawy, zdobiliśmy papierowe torty no i oczywiście nie zabrakło pysznej czekoladowej fontanny. W organizacji spotkania bezinteresownie pomogła nam Pani Ewelina Wójciak-Ścigała z firmy Linda Catering za co bardzo serdecznie dziękujemy. W wydarzeniu brali udział kierownik GOPS w Sokolnikach Ewa Szandała, asystent rodziny Emilia Rebelka oraz pracownicy socjalni Marzena Świerczewska – Podedworna i Anna Rybczyńska.
Pragniemy również serdecznie podziękować Urzędowi Gminy i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sokolnikach za sfinansowanie tego i innych wydarzeń podczas tegorocznych wakacji dla dzieci z gminy Sokolniki o charakterze profilaktycznym w miesiącu sierpniu oraz GOKSiT w Sokolnikach za wspólpracę.
Podziękowania kierujemy również w stronę zaangażowanych rodziców i opiekunów za aktywny udział w spotkaniach i ciepłe słowa .
Na nadchodzący nowy rok szkolny życzymy dzieciom licznych sukcesów we wszystkich działaniach.

GOPS w Sokolnikach