Jesienna akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach Pogoda dzisiaj nas nie rozpieszczała podczas jesiennej, przedświątecznej akcji sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach. Jednak po raz kolejny społeczność naszej gminy zmobilizowała się i przyszła, aby zadbać o miejsce na którym spoczywają nasi przodkowie.

 

 

Oprócz sprzątania, Pan Jan Juszczak z Panem sołtysem Zenonem Kozłowskim oraz radnym Panem Bartoszem Górką ułożyli kostkę brukową wokół miejsc pamięci, które powstały na tym cmentarzu z inicjatywy Pana Jana Juszczaka.
Dziękujemy wszystkim serdecznie za trud i wysiłek włożony w sprzątanie, za poświęcony czas - dyrekcji Zespołu Szkół w Sokolnikach, młodzieży oraz mieszkańcom naszej gminy. Dziękujemy pracownikom Urzędu Gminy w Sokolnikach za wywiezienie odpadów organicznych, które zostały po sprzątaniu.
Wszystkim dziękujemy i zapraszamy na kolejną, wiosenną akcję.

Jesienna akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach Jesienna akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach
Jesienna akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach Jesienna akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach
Jesienna akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach Jesienna akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach
Jesienna akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach Jesienna akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach
Jesienna akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach Jesienna akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach
Jesienna akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach Jesienna akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach
Jesienna akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach Jesienna akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach

Z pozdrowieniami - Zofia Siwik