Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
phoca thumb m strefa aktywnosci 8 Miło nam jest poinformować, że dobiegł końca projekt dotyczący budowy Otwartej Strefy Aktywności w miejscowości Stary Ochędzyn. Zadanie pn. „Zakup i montaż urządzeń na plac zabaw i siłownię przy GOKSiT Sołectwo Ochędzyn – Otwarta Strefa Aktywności przy GOKSiT w Starym Ochędzynie” zostało zrealizowane w ramach środków z funduszu sołeckiego Sołectwa Stary Ochędzyn i Sołectwa Nowy Ochędzyn oraz współfinansowane jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Rozwoju Małej Infrastruktury Sportowo – Rekreacyjnej o Charakterze Wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) Edycja 2019.

 W wyniku prac związanych z realizacją tego zadania powstała przy GOKSiT w Starym Ochędzynie siłownia plenerowa oraz strefa relaksu, a także dokonano nowych nasadzeń zieleni. Siłownia plenerowa składa się z następujących urządzeń: wyciąg górny integracyjny (pylon), przy którym wykonano podłoże z kostki elastycznej umożliwiającej dojazd wózkiem inwalidzkim, wyciskanie siedząc i wyciąg górny, orbitrek wolnostojący, poręcze podwójne, wahadło + biegacz + twister, ławka +prostownik pleców. W strefie relaksu znajdują się dwa urządzenia małej architektury, a dokładnie zestawy do gry w szachy (stół + cztery siedziska). Zarówno przy siłowni plenerowej, jak i również w strefie relaksu zostały posadowione ławki sportowe, a dodatkowo w strefie relaksu stojaki na rowery.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, a w pogodne dni do skorzystania z siłowni plenerowej i strefy relaksu 😊