Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
phoca thumb m 11 11 20 5  "Półtora wieku walk, krwawych nieraz i ofiarnych, znalazło swój tryumf w dniu dzisiejszym. Dzisiaj mamy wielkie święto narodu, święto radości po długiej, ciężkiej nocy cierpień." ~Józef Piłsudski

Przedstawiciele Samorządu Gminy Sokolniki uczcili 102. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości składając pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sokolnikach symboliczne wiązanki kwiatów. Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości odbyły się bez większego zgromadzenia w dniu 10 listopada. 

Zachęcamy Państwa do świętowania naszego Święta narodowego w gronie najbliższych poprzez włączenie się do akcji "Niepodległa do hymnu". Pamiętajmy również o wywieszeniu flagi państwowej na znak solidarności i jedności. 

11 listopada 2020 roku o godzinie 9:00 zostanie odprawiona msza święta w intencji Ojczyzny w Kościele pw. św. Mikołaja w Sokolnikach.