Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
podziekowanie paczka Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się z nami w tegoroczną akcję Szlachetnej Paczki i zapewnili choćby jeden produkt z listy potrzeb rodziny, którą wybrał GOKSiT w Sokolnikach.

Dziękujemy
Firmie Lano Meble - Łóżka i materace dla dzieci za drewno opałowe, które trafiło do pana Jakuba oraz do wszystkich rodzin z powiatu wieruszowskiego zakwalifikowanych się do tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki, Firmie Rockworld.pl za wspaniałą, ciepłą odzież, firmie Trans Matmar za partię węgla, Firmie Świerczyńscy MEBLE za wsparcie finansowe, Firmie Sklep spożywczy Anna Poslad - Kałdońska, pracownikom Urzędu Gminy w Sokolnikach wraz z radnymi, pracownikom Starostwa Powiatu Wieruszowskiego wraz z radnymi, członkiniom KGW w Sokolnikach - Towarzystwo Aktywnych Kobiet, mieszkańcom naszej gminy i nie tylko.
Dziękujemy każdemu z osobna za każdą, choćby najmniejszą wpłatę oraz jakąkolwiek przekazaną rzecz.
To dzięki Wam w wybranym domu zagościła radość, nadzieja i przekonanie, że nikt nie jest na tym świecie sam!!!
Dzięki Waszej pomocy rodzina została obdarowana 19 paczkami, w których znalazła się m.in. żywność, środki czystości, odzież, pościel, kołdry, telewizor. Dodatkowo do Pana Jakuba dostarczono ponad 2 tony węgla oraz kilka metrów drewna opałowego.
Zebraliśmy 1870,00 zł, za które opłaciliśmy węgiel oraz dokupiliśmy dodatkowo żywność, środki czystości i odzież.
Całkowita wartość wsparcia to ponad 4000,00 zł
Dziękujemy wszystkim, którzy sprawili, że nasze uczestnictwo w tej akcji zakończyło się sukcesem!!!
Publikuję list, który przekazał na nasze ręce pan Jakub. Przeczytajcie proszę słowa wdzięczności, jakie kieruje do nas szczęśliwy obdarowany.

„Podziękowanie,
Dziękuję bardzo wszystkim darczyńcom za pomoc w formie żywności, chemii, ubrań i opału oraz RTV.
To pomoże mi na przetrwanie tego mojego ciężkiego okresu. Moja niska renta i choroba – nigdy bym nie mógł sobie tego kupić. Bardzo się cieszę, że istnieje taka forma pomocy tj. SZLACHETNA PACZKA.
Będę miał teraz co jeść i wszystko dobrze wykorzystam dzięki dobrym ludziom i wspaniałym Wolontariuszom. Wszyscy są warci pochwały, że są tak zaangażowani pomocą dla ludzi chorych i biednych.
Niech dalej idzie drogą przez Polskę taka bezinteresowna i wspaniała pomoc ludziom.
Życzę wszystkim bardzo dobrze i zdrowia w tym ciężkim czasie.
Z pozdrowieniem – Jakub”

list

Udział w akcji „Szlachetna Paczka” to była dla nas lekcja wrażliwości, empatii i otwarcia na potrzeby drugiego człowieka.

Jeszcze raz dziękujemy – pracownicy GOKSiT w Sokolnikach.