Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
UKS Piłkarz Sokolniki na obozie sportowym w Głuchołazach Młodzi piłkarze z naszego klubu sportowego w dniach od 18 do 24 lipca przebywali na obozie sportowym w Głuchołazach.

Pobyt był bardzo urozmaicony pod względem sportowym, a także bogaty w dodatkowe atrakcje. Nasi sportowcy wzięli udział między innymi w turnieju Beach Soccer o Mistrzostwo Opolszczyzny. UKS "Piłkarz Sokolniki" w rozgrywkach rocznika 2006 zajęła II miejsce, a w roczniku 2009 - IV. Wśród dodatkowych atrakcji znalazło się strzelanie z profesjonalnego łuku sportowego, laser paintball, a także wycieczka do Nysy oraz wiele meczów sparingowych. UKS "Piłkarz Sokolniki" dziękuje Urzędowi Gminy oraz firmie Marko Walichnowy za wsparcie finansowe wyjazdu.