Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430
bno pazdziernik21 6 W pierwszy weekend października nasi zawodnicy wystartowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w biegu na orientację.

W rozgrywanych w Warszawie zawodach Jakub Domagała z UKS Grom Sokolniki, biegnąc na drugiej zmianie sztafety województwa łódzkiego wywalczył wraz z kolegami trzecie miejsce i zdobył brązowy medal. Niewiele brakło, a cieszylibyśmy się tego dnia z drugiego medalu, gdyż tuż za podium uplasowała się sztafeta wojewódzka z Zuzanną Chałupką z UKS Grom Sokolniki w składzie.

Oprócz biegu sztafetowego na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików rozegrany był bieg sprinterski na typowo osiedlowym terenie. Nasi zawodnicy uplasowali się na następujących lokatach: Jakub Domagała 16 miejsce, i Zuzanna Chałupka 18 miejsce.

Ostatnim dniem zmagań był bieg klasyczny rozegrany na terenach leśnych znajdujących się w pobliżu Warszawy. Trasa tego dnia liczyła prawie 4,4 km i 18 punktów kontrolnych. Wśród ponad 50 zawodników na 13 miejscu uplasował się Jakub Domagała w kategorii M14. W K14 Zuzanna zajęła 17 miejsce wśród również kilkudziesięciu rywalek.

Gratulujemy całemu zespołowi osiągniętych wyników, a Gminie Sokolniki dziękujemy za wsparcie naszego wyjazdu.