Projekt "Kolorowa Lokomotywa"

Kolorowa Lokomotywa  Gmina Sokolniki wzięła udział w projekcie realizowanym przez Łódzki Dom Kultury pod nazwą „Kolorowa Lokomotywa – projekt artystyczno-ekologiczny dla dzieci z województwa łódzkiego. Poznaj łódzką małą ojczyznę". Edycja wiosna 2014. Realizatorem projektu na terenie Gminy Sokolniki był Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Sokolnikach.

"Kolorowa Lokomotywa" - ostatnie warsztaty  Na ostatnie warsztaty organizowane w ramach projektu „Kolorowa lokomotywa" zostaliśmy zaproszeni do Łódzkiego Domu Kultury, gdzie dzieciaki wzięły udział w warsztacie projektowania ubiorów i elementów scenografii.

„Kolorowa Lokomotywa” - warsztaty teatralne  17 września w GOKSiT w Sokolnikach uczestnicy projektu "Kolorowa Lokomotywa" pilnie pracowali tym razem na warsztatach teatralnych. Warsztaty prowadziła Pani Sylwia Strugińska - solistka Teatru Muzycznego w Łodzi, jak również instruktorka teatralna z Łódzkiego Domu Kultury, która przez zabawę uczyła podstaw występów scenicznych.

 Warsztaty w ramach projektu „Kolorowa Lokomotywa” Po wakacyjnej przerwie 5 września 20 osobowa grupa dzieci z gminy Sokolniki ponownie wzięła udział w projekcie ekologiczno-artystycznym „ Kolorowa Lokomotywa", dla dzieci z województwa łódzkiego realizowanym przez Łódzki Dom Kultury i dofinansowanym przez WFOŚiGW w Łodzi.

Warsztataty w ramach projektu "Kolorowa lokomotywa"  Lokomotywa ruszyła

W poniedziałek 12 maja wyruszyliśmy radośnie do Łodzi z 20 dzieci z gminy Sokolniki oraz 20 z gminy Łubnice na pierwsze warsztaty w ramach projektu "Kolorowa Lokomotywa" do którego m.in. przystąpiła Gmina Sokolniki.