Deprecated: Required parameter $errorMsg follows optional parameter $frontUpload in /home/sokolniki/public_html/archiwum/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/file/filethumbnail.php on line 430

Urząd Gminy w Sokolnikach prowadzi obsługę interesantów w Polskim Języku Migowym, bez potrzeby umawiania się na wizytę. Jak skorzystać? W sekretariacie Urzędu Gminy (piętro nr 2, pokój nr 7) poinformuj pracownika, że potrzebujesz usługi wideotłumacza, np. możesz mieć przy sobie kartkę „Chcę skorzystać z Wideotłumacza".
Urząd jest czynny: poniedziałek, środa, czwartek i piątek w godzinach od 7:30 do 15:30, we wtorek w godzinach 8:30 do 16:30.

Koordynator ds. dostępności:

Henryk Zioło

Numer telefonu: 697064290

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres: Urząd Gminy w Sokolnikach, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 98-420 Sokolniki, I piętro pokój nr 3

Zadania Koordynatora dostępności:

  1. Wsparcie osób ze szczególnymi potrzebami w dostępie do usług świadczonych przez Urząd Gminy.
  2. Przygotowanie i koordynacja wdrożenia planu działania na rzecz poprawy zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, zgodnie z minimalnymi wymaganiami służącymi zapewnieniu dostępności, określonymi w art. 6 ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.
  3. Monitorowanie działalności w zakresie zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami,
  4. Sporządzanie raportu zbiorczego o stanie zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.

Analiza stanu oraz plan działania na rzecz poprawy zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami przez Gminę Sokolniki w budynkach użyteczności publicznej na lata 2021/2022:

Analiza 2021/2022.doc

Analiza 2021/2022.pdf

GOPS logo

Kontakt:
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach
ul. Parkowa 6 lok. 3
98-420 Sokolniki
Sokolniki, województwo łódzkie

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: 62 78 46 190
http://gops.sokolniki.pl

Inspektor Ochrony Danych: Sławomir Mazur