phoca thumb m wycieczka wrzesien 11 W dniu 16 września 2020 r. Koło Gospodyń Wiejskich w Sokolnikach zorganizowało wycieczkę rowerową dla mieszkańców gminy Sokolniki.

phoca thumb m DSC0141 W sobotę, 7 grudnia odbyły się mikołajki dla dzieci, organizowane przez KGW Towarzystwo Aktywnych Kobiet oraz GOKSiT współorganizatorami był GOPS Sokolniki.

phoca thumb m DSC0657 W niedzielę 24 listopada w GOKSiT w Sokolnikach odbyła się biesiada ziemniaczana, organizowana przez Koło Gospodyń Wiejskich – Aktywne Kobiety oraz GOKSiT w Sokolnikach, realizowana przy pomocy finansowej Gminy Sokolniki.

phoca thumb m wiktorow 2 10 listopada na zaproszenie KGW w Wiktorowie miałyśmy przyjemność wziąć udział w spotkaniu pt. "Wieczór Wspomnień, czyli Ocalić od Zapomnienia". Zaprezentowałyśmy przedstawienie teatralne "Zabobony i przesądy w chłopskiej chacie", oraz zaśpiewałyśmy kilka piosenek z lat 20 - tych.

Warsztaty z Nordic Walking W piątkowe popołudnie w parku w Sokolnikach odbyły się warsztaty z Nordic Walking. Warsztaty były zorganizowane przez KGW w Sokolnikach (Aktywne Kobiety), zrealizowane przy pomocy finansowej Gminy Sokolniki.

Smerfastyczne Mikołajki -  GOKSiT w Sokolnikach Na kilka dni przed jakże radosnym, wyczekiwanym przez wszystkie dzieci świętem, spotkaliśmy się na balu mikołajkowym w GOKSiT w Sokolnikach. Organizatorem balu było działające przy GOKSiT w Sokolnikach Towarzystwo Aktywnych Kobiet, GOKSiT w Sokolnikach oraz gmina Sokolniki.

Występ TAK na deskach sieradzkiego teatru 17 stycznia Towarzystwo Aktywnych Kobiet działające przy GOKSiT w Sokolnikach, miało przyjemność wystąpić w Teatrze Miejskim w Sieradzu z najnowszym przedstawieniem "Zabobony i przesądy w chłopskiej chacie".

Relacja z Charytatywnej Biesiady Jesiennej Zabobony i przesądy zagrody sokolskiej z XIX w. zaprezentowane przez Towarzystwo Aktywnych Kobiet (TAK), występy dwóch duetów akordeonowych oraz kapeli z Galewic przyciągnęły w niedzielne popołudnie do Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Sokolnikach mnóstwo osób o otwartych sercach, chętnie ofiarujących datki na leczenie Dominika Okonia chorego na białaczkę.

TAK z kwiatowym Duszkiem w przedszkolu W środę Towarzystwo Aktywnych Kobiet działające przy GOKSiT w Sokolnikach udało się z kwiatowym Duszkiem do Przedszkola w Sokolnikach. Oprócz kwiatowego Duszka, czyli Calineczki, przedszkolaków odwiedził Elf, Pan Kret, Pan Pająk, Jaskółka, Myszka ze swoimi dziećmi, Ropuch z Rechotkiem i Rodzina Chrząszczów.