phoca thumb m pabianice bno 1 W dniach 26-27 br. września kilkunastu zawodników z klubów UKS GROM Sokolniki, UKS GOK Galewice oraz MUKS Junior Ochędzyn rywalizowało o Mistrzostwo Powiatu Pabianickiego w biegach na orientację. Pierwszego dnia zmagania odbyły się na dystansie sprinterskim. Jest to krótki dystans z dużą ilością punktów kontrolnych do odszukania.

bno wrze 1 Minione dwa dni były bardzo intensywne dla zawodników biegających na orientację. W rozgrywanych w Pabianicach Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików makroregionu obejmującego województwa lubelskie, łódzkie, mazowieckie i podlaskie, zawodnicy UKS GROM Sokolniki uczestniczyli w trzech biegach.

wrzesien W dniach 18-19 września skromne grono zawodników biegających na orientację godnie reprezentowało klub UKS GROM Sokolniki i Gminę Sokolniki w Klubowych Mistrzostwach Polski.

bno baltyk 2 Jeszcze w pamięci mamy start w górskim Grand Prix Polonia, a już za nami kolejny start. Tym razem zawodnicy klubu UKS Grom Sokolniki wybrali się nad morze, aby reprezentować nasz region w 25 edycji Pucharu Bałtyku.

phoca thumb m grom 2020 3 "Pomimo pandemii, staramy się żyć normalnie i nie zapominać o tym, że sport to zdrowie.🏃‍♀️😍 W dniach 10-12 lipca 2020 r. 5 zawodników UKS „Grom” Sokolniki, uczestniczyło w popularnych w całej Europie zawodach Wawel Cup 2020.