phoca thumb m bno jesien 5 W pierwszy piątek tegorocznej jesieni sportowcy Gromu Sokolniki i Juniora Ochędzyn uczestniczyli w V Mistrzostwach Powiatu Kępińskiego w Biegu na Orientację. Przyjemna, ciepła pogoda sprzyjała osiąganiu dobrych wyników, a miła atmosfera zawodów, stworzona przez organizatorów , dopełniała zadowolenie z udziału w tej imprezie.

phoca thumb m Lublin 4 W dniach 26-27 sierpnia w Lublinie, odbyło się sportowe wydarzenie w BnO. Rywalizowali ze sobą zawodnicy z kategorii KM-14, z czterech województw (lubelskie, mazowieckie, łódzkie i podlaskie).

phoca thumb m oboz bno 12 Czas wakacji to nie tylko wypoczynek. Zawodnicy Klubów Sportowych w powiecie wieruszowskim, którzy biegają na orientację, mieli możliwość uczestniczyć w obozie sportowym, zorganizowanym przez Małopolski Związek BnO.

phoca thumb m lesnicy 5 W dniach 6 – 10 sierpnia pięciu zawodników z klubów: UKS „Grom” Sokolniki, MUKS „Junior” Ochędzyn, brało udział w XXVI Mistrzostwach Europy Leśników w Biegu na Orientację.

phoca thumb m BNO 4 Reprezentacja UKS „Grom” w Sokolnikach uczestniczyła w trzydniowych zawodach BnO w terminie 02-04.08.2019r. Cieszy nas wszystkich fakt, że czas wolny od pracy został tak aktywnie spędzony przez wyjątkową rodzinę, która godnie reprezentowała naszą gminę, powiat i województwo.