wawel cup W dniach 10-14 lipca br. reprezentanci UKS „Grom” Sokolniki i MUKS „Junior” Ochędzyn wzięli udział w największych w Polsce zawodach w Biegu na Orientację -38 Międzynarodowych Zawodach w BnO o Puchar Wawelu.

silesia W dniach 28-30 czerwca 5 zawodników UKS GROM w Sokolnikach brało udział w zawodach SILESIA O-Cup. Były to czteroetapowe zawody rozgrywane w okolicach Bytomia a także w Katowicach oraz Chorzowie.

phoca thumb m grom zalecze 9 Czerwiec to miesiąc intensywnej pracy UKS „Grom”, zarówno dla zawodników jak i trenerów, w biegach na orientację. Po zakończonych Mistrzostwach Powiatu w BnO, kolejne sobotnie zawody, tym razem w Parku Krajobrazowym w Załęczu.

mistrzostwa Dnia 08.06.2019r.odbyły się kolejne Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w Biegach na Orientację. Organizatorem tej sportowej imprezy był UKS „Grom” w Sokolnikach, przy wsparciu finansowym Powiatu Wieruszowskiego i Gminy Sokolniki.

phoca thumb m puchar najmlodszych 2019 5  Dnia 31 maja do 02 czerwca w Kwidzynie rozegrały się zawody w biegu na orientację „Puchar Najmłodszych”. To najważniejsze zawody w biegu na orientację w roku, dla zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych do 14 lat. W ubiegłym roku to w naszym powiecie gościliśmy ponad 500 uczestników tej pięknej imprezy, a w Sokolnikach rozegrano widowiskowy bieg sprinterski.