grom mistrzostwa Dnia 25 maja br. odbyły się XXXVIII Mistrzostwa Szkół województwa Łódzkiego w BnO. W pięknych lasach pod Łodzią walczyli zawodnicy z Gminy Sokolniki, a wśród nich UKS „Grom” Sokolniki, który reprezentował Szkołę Podstawową w Sokolnikach.

muks Na rozegranych w sobotę 25.5.br. Mistrzostwach Szkół Województwa Łódzkiego w Biegu na Orientację dzieci i młodzież “Juniora” po raz kolejny spisali się zdobywając puchar za trzecie miejsce w klasyfikacji szkół podstawowych w skali województwa.

grom zawody W dniach 13-14 kwietnia 2019 r odbył się III Puchar Skierniewic w Radioorientacji Sportowej. Uczniowski Klub Sportowy „Grom” w Sokolnikach, reprezentował Hubert Musiała, biegający w kategorii M-19.

Biegi na orientację Zawodnicy UKS GROM Sokolniki oraz MUKS JUNIOR Ochędzyn startowali w biegach na orientację w lasach Wiśniowej Góry w okolicach Łodzi. W zawodach brali udział zawodnicy znanych klubów tj. Orientuś Łódź, czy też Azymut Pabianice, z których zawodnicy należą do czołówki sportowej w bno, są reprezentantami Polski i startują na zawodach międzynarodowych.

XX Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w Biegu na Orientację XX Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w Biegu na Orientację za nami. W sobotę 17 listopada, w lesie koło Rybki Lututowskiej, ponad 130 zawodników rywalizowało na trasach mapy „Ostrówek”.