Biegi Kolejne zawody w BnO zakończone sukcesem naszych zawodników. Miały one miejsce dnia 5 października na terenie Leśnictwa Smardze oraz Stanicy Myśliwskiej w Różyczce k/Kępna

  W dniach 29-30 wrzesień zawodnicy klubów: UKS „Grom” Sokolniki, MUKS „Junior” Ochędzyn i GOK Galewice uczestniczyli w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w BnO w kat. KM-14.

BNO - Puchar Wawelu 4-8 lipca 2018 Jak co roku, reprezentacja naszych klubów, UKS “Grom” Sokolniki i MUKS “Junior’ Ochędzyn oraz sąsiedni UKS Galewice, wzięła udział w tych prestiżowych, największych w Polsce (w tej dyscyplinie sportu) zawodach.

BNO 15-17 czerwca w Głuchołazach odbył się trzydniowe zawody na orientację. UKS „Grom” Sokolniki reprezentowało pięciu zawodników.

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Biegu na Orientację „Puchar Najmłodszych” W miniony weekend, 1-3 czerwca na terenie Gminy Sokolniki odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa w Biegu na Orientację „Puchar Najmłodszych”. Przygotowania do tego ważnego wydarzenia na skalę ogólnokrajową trwały ponad rok czasu.