GROM W dniach 5- 6 maja 2018r. odbyły się w Grudziądzu Otwarte Mistrzostwa Polski w Foxoringu w Radioorientacji Sportowej.

Długodystansowe MP w BnO i Puchar Skierniewic Uczniowski Klub Sportowy „Grom” w Sokolnikach, rozpoczął swój sportowy sezon Długodystansowymi Mistrzostwami Polski w Biegu na Orientację, które odbyły się 08.04.2018r. w Nawojowej Górze woj. małopolskie.

 

„My się zimy nie boimy” – zakończenie ferii zimowych na sportowo rozpoczęcie sezonu sportowego w BNO – 2018 Dnia 10 lutego 2018r. Uczniowski Klub Sportowy „Grom” w Sokolnikach zorganizował biegi na orientację na leśnych zimowych ścieżkach w miejscowości Szustry.

Uczniowie II LO w Wieluniu biegali na orientację w Sokolnikach 20 października 2017 (piątek) klasa 1 i 2 ekologiczna uczestniczyła w biegach na orientację w Sokolnikach. Wszyscy świetnie się bawili, szukając ukrytych punktów w lesie. Wyjazd zorganizowała p.Jolanta Wilk i p.Ewa Sławniewicz- Gajek.

Jesienne treningi BNO Przyszła jesień, a z nią szarugi, deszcz i wiatr, brak słońca i ciepła, gdy tymczasem trwa jeszcze sezon sportowy (choć to już końcówka) i trzeba jeszcze dbać o formę i sprawność.