klasyczny 1 W sobotę 29 maja w Rudawach Janowickich odbyły się Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację.

phoca thumb m kmp2021 17 W miniony weekend 14-sto osobowa grupa zawodników z UKS GROM Sokolniki, UKS GOK Galewice oraz MUKS Junior Ochędzyn, reprezentująca powiat wieruszowski w biegach na orientację, miała okazję uczestniczyć w pierwszej rundzie krajowej rywalizacji klubowej. Tym razem w okolicy Włocławka rozegrano biegi: sprinterski, klasyczny, oraz rywalizację w sztafetach.

phoca thumb m bno 2021 1 Długo w tym roku przyszło nam czekać na prawdziwie wiosenną aurę. Równie długo byliśmy zmuszeni trenować indywidualnie ze względu na pandemiczne ograniczenia.

dlugodystansowe bno 2 W niedzielę 25 października w malowniczym terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej w okolicach Podlesic odbyła się ostatnia tegoroczna runda zmagań mistrzowskich w biegach na orientację.

Mistrzostwa Polski 2 W dniu 4 października w Nawojowej Górze obok Krakowa, zorganizowano kolejną rundę Mistrzostw Polski w biegach na orientację. Tym razem 362 zawodników z całego kraju walczyło o medale na trasach biegu średniodystansowego.