GUS PSR 2020 logo kolor pelne RGB

Szanowni Państwo!

Informujemy, że Powszechny Spis Rolny 2020 w gminie Sokolniki został ukończony w 100%. Oznacza to, że wszyscy Rolnicy, którzy podlegali obowiązkowi spisania swojego gospodarstwa rolnego wykonali zadanie #jaknarolnikówprzystało! :)

spisobus 30listopada W poniedziałek (30.11) naszą gminę odwiedzi SPISOBUS 🚌
Stacjonował będzie przy budynku UG w Sokolnikach w godz.: 9:00-14:30.
ROLNIKU‼️🚜 To ostatni moment na spisanie swojego gospodarstwa.

Logo PSR rozne wersje 05 Ważna zmiana dla osób, które chcą się spisać samodzielnie w PSR. Od poniedziałku 23 listopada br. na przeprowadzenie samospisu rolnicy mają 2 dni od momentu pierwszego skutecznego zalogowania do aplikacji.

spis traktor AKTUALIZACJA NA DZIEŃ 30 LISTOPADA

Na dzień dzisiejszy w gminie Sokolniki odnotowuje się 615 gospodarstw indywidualnych, które pomyślnie ukończyły spis rolny.

Plakat 2 Spisując się przez Internet pomagasz tym samym naszej gminie w aktywnym promowaniu idei samospisu w trakcie trwania PSR 2020! 🙂

spisobus  "Informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną w kraju, podjęta została decyzja o zawieszeniu wyjazdów Spisobusów do gmin od dnia 09.11.2020 r. do odwołania.

Jeżeli decyzja ulegnie zmianie, poinformujemy Państwa o tym fakcie." ~ Urząd Statystyczny w Łodzi.

Plakat Szanowni Państwo,
w związku z trwającym Powszechnym Spisem Rolnym 2020, w celu ułatwienia Państwu spisania się, Urząd Gminy w Sokolnikach wraz z Urzędem Statystycznym w Łodzi zachęcają do skorzystania z Mobilnego Miejsca Spisowego.

gus Zmiany w ustawie dostosowują przepisy dotyczące prowadzenia spisów do warunków epidemii, m.in. możliwość zbierania danych spisowych telefonicznie. W związku z potrzebą przeciwdziałania dalszemu rozprzestrzenianiu się epidemii COVID-19 statystyka publiczna musi działać w oparciu o podstawy prawne, które w warunkach epidemii umożliwią nieprzerwane prowadzenie badań statystycznych, mając na uwadze ich kluczowe znaczenie dla gospodarki narodowej.