rachmistrz weryfikacja Rachmistrz spisowy legitymuje się oficjalnym identyfikatorem wydanym przez Wojewódzkie Biuro Spisowe.

wywiad bezposredni Uprzejmie informujemy, że zgodnie z decyzją Zastępcy Generalnego Komisarza Spisowego od 10 października br. istnieje możliwość przeprowadzania spisu rolnego przez rachmistrzów w formie wywiadów bezpośrednich z respondentami.

spis owca Szanowni Państwo, zachęcamy do skorzystania ze stanowiska do samospisu internetowego, znajdującego się w Urzędzie Gminy w Sokolnikach na I piętrze, pokój nr 1.  W razie pojawiających się problemów merytorycznych bądź związanych z obsługą komputera możecie Państwo liczyć na pomoc pracowników Urzędu.

rolniku, spisz się 1. Weź udział w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 online i uzyskaj unikatowy kod potwierdzający samospis.
2. Zarejestruj otrzymany kod w trakcie trwania akcji (1.10.2020 - 22.11.2020) na stronie loterii.
3. Oglądaj transmisje online z losowań i sprawdź, czy wygrałeś!

wywiad telefoniczny Powołując się na Komunikat Dyrektora Centralnego Biura Spisowego w sprawie wywiadów bezpośrednich w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 r., Gminne Biuro Spisowe informuje, że w związku z utrzymującym się wysokim poziomem zachorowań, spowodowanych pandemią COVID–19, rachmistrze spisowi prowadzić będą wyłącznie telefoniczne wywiady w gospodarstwach rolnych przydzielonych im do realizacji.

spis rolny

Co musisz wiedzieć przed przystąpieniem do spisu rolnego?

Formularz spisowy jest podzielony na 11 działów. Wydaje się, że to dużo, jednak należy pamiętać, że nie wszystkie pytania, czy nawet całe działy będą dotyczyć Państwa gospodarstwa rolnego.

samospis Szanowni mieszkańcy!
Zgodnie z wytycznymi Głównego Urzędu Statystycznego, na potrzeby Powszechnego Spisu Rolnego 2020, w naszym Urzędzie zostało utworzone stanowisko do samospisu internetowego. Jeżeli nie posiadacie Państwo odpowiedniego sprzętu w domu, zapraszamy do nas!

psr 2020 Urząd Statystyczny w Łodzi zachęca do spisania się przez Internet i wzięcia udziału w konkursie dla mieszkańców sołectw.

konkurs plastyczny Wraz z rokiem szkolnym rozpoczął się Powszechny Spis Rolny – badanie realizowane co 10 lat we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej. Spis Rolny to najważniejsze badanie polskiego rolnictwa, a jego wyniki są jedynym źródłem, które pozwala dokładnie opisać polskie rolnictwo i polską wieś. Kondycja polskiego rolnictwa i perspektywy jego rozwoju są ważne dla każdego z nas, nawet jeśli nie jesteśmy rolnikami i nie bierzemy udziału w spisie.

gus "Urząd Statystyczny w Łodzi, odpowiedzialny za realizację Powszechnego Spisu Rolnego 2020 na terenie województwa łódzkiego, serdecznie zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w konkursie na Facebook-u „ Co wiem o PSR”. Konkurs ten ma na celu promocję Powszechnego Spisu Rolnego 2020."