gus Od 1 kwietnia do 30 września br. (do godzimy 24:00) trwał Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Jest to badanie statystyczne realizowane jest raz na 10 lat w niemal każdym kraju na świecie, zgodnie z zaleceniami i standardami organizacji międzynarodowych, takich jak UE i ONZ.

gus W imieniu Głównego Urzędu Statystycznego zapraszamy wszystkich nauczycieli, do podjęcia wyzwania stworzenia ciekawego i kreatywnego scenariusza, którego tematem będą zagadnienia statystyczne dotyczące Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021!

ostatni dzwonek nsp Jeśli jeszcze się nie spisałeś zrób to już dziś 👉 https://spis.gov.pl/

Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań jest obowiązkowy ❗️

 

formatka tetris Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, wzbudzenie w społeczeństwie pozytywnej opinii o spisie powszechnym, a także rozbudzenie pasji, kreatywności pomysłowości uczestników.

NSP KOLOR Zapraszamy do odwiedzenia Mobilnych Miejsc Spisowych (już w najbliższy weekend) na terenie gminy Sokolniki, gdzie przy pomocy rachmistrzów będziecie Państwo mogli spisać siebie oraz osoby zamieszkujące dane gospodarstwo.

wojt nsp2021 Narodowy Spis Ludności i Mieszkań 2021 trwa tylko do 30 września br. Do tego czasu każdy pełnoletni mieszkaniec Polski musi wywiązać się z obowiązku spisowego. Jest to nie tylko wymóg prawny, ale przede wszystkim wyraz naszej postawy obywatelskiej, ponieważ wyniki spisu będą miały ogromy wpływ na przyszłość naszego kraju.

samospis obowiazekNSP Spisz się jak najszybciej samodzielnie! Pamiętaj, masz na to czas tylko do momentu, gdy skontaktuje się z Tobą rachmistrz.

MMS PODSUMOWANIE 6 i 7 sierpnia na terenie naszej Gminy zorganizowane zostały Mobilne Miejsca Spisowe w ramach Narodowego Spisu Powszechnego 2021.

nsp wnioski policja Przypominamy, że udział w Spisie Powszechnym jest obowiązkowy. Za odmowę udziału w spisie grozi kara grzywny. Policja otrzymała już blisko 80 wniosków o popełnienie wykroczenia, związanego z odmową udziału w spisie.

plakat MMS Zapraszamy do mobilnych miejsc spisowych na terenie gminy Sokolniki w ramach trwającego Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

konkurs gus Wystartował konkurs Prezesa GUS na najbardziej cyfrową gminę. Wystarczy spisać się samodzielnie przez Internet, a następnie zachęcić do tego rodzinę, znajomych i osoby z najbliższego otoczenia. Najbardziej cyfrowa gmina otrzyma atrakcyjne nagrody rzeczowe! Przypominamy, że spis trwa do 30 września 2021 r.

wielkifinal loteriansp 14 lipca br. o godz.: 12:00 odbędzie się ostatnie, finałowe losowanie loterii Narodowego Spisu Powszechnego.

 Loteria

 9 lipca o godz. 12:00 na kanałach Głównego Urzędu Statystycznego  (facebook,  Youtube) odbędzie się szóste losowanie w ramach loterii NSP 2021!