zryw22 4 Mamy to! 😁 3 pkt na bardzo trudnym terenie! 💪💪💪

Zryw Ożegów - Centra Walichnowy 1:2 (1:1)

006 Zwycięstwo na inaugurację wiosny!

Centra Walichnowy - Start Świątkowice 5:0.

powitanie wiosny 22 2 W minioną sobotę liczne grono zawodników UKS Grom Sokolniki oraz MUKS Junior Ochędzyn reprezentowało gminę Sokolniki w XIX edycji zawodów w biegu na orientację - Powitanie Wiosny.

interaktywne monitory 1 Na początku 2022 roku zakupiono monitory interaktywne dla szkół z terenu gminy Sokolniki, które nie tylko wzbudzają zainteresowanie uczniów, lecz także wspomagają i ułatwiają pracę nauczyciela.

lampa bakteriobójcza Na początku lutego 2022 r. gmina Sokolniki rozpoczęła procedurę zakupu sprzętu i urządzeń do dezynfekcji pomieszczeń.

PFRON logo Osoby zainteresowane uzyskaniem pomocy mogą korzystać w naszym systemie z różnych form pomocy w zakresie złożenia wniosku: kreatora ułatwiającego aplikowanie o środki, infolinii, a także mobilnego asystenta osoby niepełnosprawnej oraz pracownika PFRON w punktach informacyjnych SOW, zlokalizowanych we wszystkich wojewódzkich oddziałach PFRON.

dzien soltysa22 6 11 marca w całej Polsce obchodzony jest Dzień Sołtysa. Święto to ma na celu okazanie wdzięczności i szacunku sołtysom za ich pracę.

otwarcie sezonu22 4 W minioną niedzielę 13.03.2022r.  zawodnicy UKS Grom w Sokolnikach rozpoczęli sezon startowy uczestnicząc w XXIX Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w Biegu na Orientację.

sluchowisko Niedzielne popołudnie w Sokolnikach minęło w niezwykłej, pełnej przemyśleń atmosferze.