phoca thumb m wakacje I 6 Tradycyjnie w pierwszym miesiącu wakacji młodzi mieszkańcy Gminy Sokolniki mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach i warsztatach tematycznych.

phoca thumb m IMG 0587 1 Pragnę serdecznie podziękować Mieszkańcom Gminy Sokolniki oraz wszystkim przybyłym gościom za udział w Dniach Gminy Sokolniki połączonych z pierwszym zlotem foodtrucków organizowanych w dniach 28 – 30 czerwca 2019 roku.

phoca thumb m IMG 0714 1 Żar lał się z nieba, ale my się nie poddawaliśmy! :) Dni Gminy Sokolniki dobiegły końca :) pełną atrakcji niedzielę rozpoczęliśmy występem zespołu folklorystycznego Sokolniki, który prężnie działa na terenie naszej gminy wciąż doskonaląc swoje talenty wokalne i instrumentalne.

phoca thumb m 030 1 Pierwszy dzień za nami !!! Sporo się działo :) Grupa taneczna MADAR oficjalnie rozpoczęła obchody Dni Gminy Sokolniki 2019 czterema choreografiami tanecznymi 💃💃

Turniej piłki siatkowej plażowej 35+ Wzorem lat ubiegłych, również w ramach tegorocznych Dni Gminy Sokolniki, zorganizowano turniej piłki siatkowej plażowej 35+.

Zawody wędkarskie na zbiorniku 'Okoń' Wędkarze z Gminy Sokolniki oddawali się łowieniu ryb z pasją od godziny 6:00 rano w sobotę 29 czerwca na zbiorniku "Okoń" w Gumniskach.

Taneczne show w gminie Sokolniki Magia kolorów, gracja ruchów, wymyślne stroje i wielkie emocje. Wszystko to można było podziwiać 17 czerwca w sali GOKSiT w Sokolnikach w ramach Gminnego Turnieju Tańca.

marszalek Schreiber Marszałek Województwa Łódzkiego- Grzegorz Schreiber wraz z Radną Sejmiku Wojewódzkiego- Dorotą Więckowską zaszczycili swoją obecnością Wójta Gminy Sokolniki- Sylwestra Skrzypka w dniu 12 czerwca 2019 r.

Sprzątanie starego cmentarza w Sokolnikach W miniony piątek sprzątaliśmy stary cmentarz w Sokolnikach. Pracy było jak zawsze bardzo dużo.

Kongres Kół Gospodyń Wiejskich w Sokolnikach 28 maja br. w sali GOKSiT w Sokolnikach odbył się Kongres Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu wieruszowskiego oraz wieluńskiego.