basen II ferie W tegoroczne walentynkowe przedpołudnie dzieci uczęszczające na zajęcia
feryjne do GOKSiT w Sokolnikach miały możliwość uczestniczyć w wyjeździe
na basen do Kępna. Zabawa trwała w najlepsze pod czujnym okiem
instruktorów oraz Pań opiekunek z GOKSiT w Sokolnikach :)

basen W trzeci dzień ferii dzieciaki z Gminy Sokolniki wyjechały na basen do Kępna. Uśmiechy nie schodziły naszym pociechom z twarzy, jak widać na załączonym obrazku :)
Jutro kolejny wyjazd!

ferie II dzień dodatkowych zajęć przygotowanych dla dzieci z gminy Sokolniki upłynął pod hasłem "Muzycznie w Figloraju". Oprócz fantastycznej zabawy w sali zabaw na dzieci czekały warsztaty muzyczne przygotowane przez zespół instrumentalny, który od ponad roku działa w Ochędzynie.

ferie zimowe Pierwszy dzień ferii w GOKSiT w Sokolnikach za nami. Było wesoło i kolorowo.
Oficjalnym powitaniem przez Panie : Zofię Siwik dyrektor GOKSiT, Beatę Waniek dyrektor Biblioteki w Sokolnikach oraz kierownika GOPS Ewę Szandała rozpoczęliśmy ferie 2019.

 Mieszkańcy Gminy Sokolniki również pojawili się na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie  Centralne Targi Rolnicze – Agro Premiery & Show to doskonała okazja dla rolników z całej Polski do zapoznania się nową ofertą maszyn rolniczych, środków do produkcji rolnej oraz innowacyjnych rozwiązań największych producentów w branży. W tym roku CTR zorganizowane zostały w terminie 1-3 luty.

dzien babci Dnia 22 stycznia 2019r. w GOKSiT w Sokolnikach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka”. Impreza została zorganizowana przez samorządowe Przedszkole im. Jana Pawła II w Sokolnikach dla Dziadków dzieci przedszkolnych.

WOSP Po raz 27 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku pod hasłem "Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha".

  Rok rocznie w pierwszych dniach Nowego Roku w naszej gminie organizowane jest noworoczne spotkanie dla seniorów, osób starszych oraz samotnych. Organizatorem spotkania jest Gmina Sokolniki oraz GOKSiT w Sokolnikach.

III sesja Rady Gminy Sokolniki W dniu 27 grudnia 2018 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Sokolnikach odbyła się III sesja Rady Gminy Sokolniki.

TAK mikołajki 8 grudnia w GOKSiT w Sokolnikach zorganizowaliśmy po raz kolejny zabawę mikołajkową dla dzieci.