Wycieczka do Warszawy w ramach projektu „Śladami Niepodległej” Dnia 17 października 2018r. w ramach projektu „Śladami Niepodległej” odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy w której wzięło udział 45 chętnych mieszkańców Gminy Sokolniki.

 Ostatnia sesja Rady Gminy Sokolniki w kadencji 2014-2018 W czwartek 18 października odbyła się ostatnia w kadencji 2014-2018 sesja Rady Gminy Sokolniki.  

Jesienna akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach Przepiękna pogoda towarzyszyła jesiennej, przedświątecznej akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach. Pogoda podczas takich akcji jest bardzo ważna.

 Podsumowanie projektu „Obrazem i dźwiękiem – nietypowy przewodnik po gminie Sokolniki”.  W piątkowe popołudnie w sali GOKSiT w Sokolnikach odbyło się uroczyste podsumowanie projektu "Obrazem i dźwiękiem - nietypowy przewodnik po gminie Sokolniki." Projekt realizowany przez GOKSiT w Sokolnikach, dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury". W projekcie wzięło udział 15 osób od 7 do 15 lat.

Obrazem i dźwiękiem – nietypowy przewodnik po gminie Sokolniki Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz wysłuchania reportażu zrealizowanych w ramach projektu "Obrazem i dźwiękiem - nietypowy przewodnik po gminie Sokolniki." Projekt realizowany przez GOKSiT w Sokolnikach, dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury".

Impreza integracyjna W minioną sobotę w miejscowości Wiktorówek odbyła się II integracyjna impreza plenerowa.

Dzień Przedszkolaka Na okoliczność Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka do naszych przedszkoli zawitała delegacja z Urzędu Gminy w Sokolnikach. Dla dzieci z tej okazji zostały przygotowane drobne upominki, a spotkanie wypełnione było życzeniami i uśmiechami, które następnie uwieczniono na wspólnym zdjęciu.

Obchody 79 rocznicy wybuchu II wojny światowej 1 września już o godzinie 4:40 zaproszeni goście, delegacje oraz mieszkańcy Gminy Sokolniki tłumnie zgromadzili się pod budynkiem Urzędu Gminy w Sokolnikach, aby wspólnie uczcić pamięć poległych podczas II wojny światowej.

Straż W dniu 27.08.18r. w Walichnowach miało miejsce uroczyste przekazanie sprzętu strażackiego na potrzeby jednostki OSP w Walichnowach.

Impreza integracyjna sołectwa Bagatelka Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiej edycji imprezy integracyjnej sołectwa Bagatelka!