Rozpoczął się piknik rodzinny w miejscowości Walichnowy! Mieszkańcy ze swoimi pociechami przybyli na boisko sportowe, aby wspólnie, w słoneczne popołudnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Przebudowa drogi gminnej 118211E w Pichlicach (Jasieniach) zakończona! Przedsiębiorstwo LARIX Sp. z o.o. z Lublińca zakończyło prace budowlane związane z przebudową drogi gminnej 118211E na odcinku łączącym Pichlice z Borkami. Przedsiębiorstwo na mocy umowy zawartej z Gminą Sokolniki przebudowano 1,8km drogi.

 

C-BooL Niesamowity koncert C-BooLa w Sokolnikach! 

zdjecie Kolejna dawka zdjęć z festynu w Sokolnikach. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę wręczyliśmy mnóstwo nagród, których sponsorami byli nasi lokalni przedsiębiorcy.

Pokaz kulinarny Mateusza Gesslera Wybitny restaurator przygotował w niedzielę dla mieszkańców Gminy Sokolniki przepyszne dania: risotto z kurkami oraz ptysie z kozim serem. Po degustacji posiłków każdy zainteresowany mógł zrobić sobie pamiątkową fotografię z naszym  gościem- autorytetem kulinarnym Mateuszem Gesslerem! :)

aFTER pARTY Zapraszamy do obejrzenia fotoreacji z koncertu After Party w Sokolnikach! 

folklor Fotorelacja z II dnia festynu w Sokolnikach.

A tak bawiliśmy się na zabawie tanecznej na Dniach Gminy Sokolniki!

 

29 lipca- II dzień festynu, w programie m.in: pokaz kulinarny Mateusza Gesslera, koncert zespołu After Party, koncert C-BooLa, konkursy z cennymi nagrodami.
Na stoiskach promocyjnych spotkać było można naszych lokalnych przedsiębiorców.

Nagrody Zapraszamy do obejrzenia kolejnej fotorelacji z I dnia festynu w Sokolnikach.